C++ Programátor

Náplň Práce:
Staň sa súčasťou nášho tímu konzultantov pôsobiacich na medzinárodných projektoch v Bratislave.

Hľadáme C++ developerov do Bratislavy.
- Programátorské práce na už existujúcom produkte
- Vývoj je v jazyku C++
- Vývoj nových funkcionalít
- Aktívna práca s SQL DB
- Komunikácia so zahraničnými tímami
- Testovacie práce

Ponúkaný plat:

dohodou, zaujímavé finančné ohodnotenie

Jazykové požiadavky:

Anglický jazyk - pokročilý

Požiadavky

Zručnosti:
- Niekoľkoročné skúsenosti s C++, SQL
- Schopnosť pracovať v medzinárodnom prostredí

Osobnostné predpoklady:
- komunikatívnosť
- flexibilita
- tímový hráč
- zodpovednosť za preberanie samostatných úloh
- rýchla adaptácia do technologického prostredia projektu u zákazníka

Doplňujúce informácie:
- Práca v medzinárodnom prostredí
- Atraktívne pracovné prostredie
- Možnosť rozvoja jazykových a technologických zručností
- Výhodné platové podmienky
- Dlhodobý projekt

Napíšte nám ohľadom tejto pracovnej pozície