Klub žlto-čiernych s bohatou históriou a dlhoročnou podporou stengl

21.05.2018

Futbalový klub Inter Bratislava je klub s bohatou históriou, ktorý sa rýchlo rozvíja a od roku 2016 spolupracuje s AS Trenčín a FC Stupava. Stále sa však drží filozofie, ktorou je kvalitná a koncepčná práca s mládežou.


Dnes hrá v FK Inter Bratislava približne 400 mládežníkov a mládežníčok, o ktorých rozvoj sa starajú desiatky trénerov, asistentov a ostatný personál, pričom títo športoví nadšenci zohrávajú významnú úlohu pri posilňovaní ľudského a sociálneho kapitálu a tak majú dôležitý pozitívny vplyv na osobný rozvoj a výchovu našich mladých športovcov. Práve poslaním športových odborníkov je nielen nájsť tie najväčšie talenty a včas ich podchytiť, ale dlhodobo udržať popularitu športu u detí a dospelých.


My stengl sme už niekoľko rokov významným partnerom žlto-čiernych a pomáhame zabezpečovať športovú prípravu mládeže a A-mužstva. Čerpáme pozitívnu energiu z výsledkov výchovy detí a mládeže prostredníctvom športu, aktívneho životného štýlu a uplatňovania hodnôt fair play v každodennom živote.