Referencie

 
stengl partnerprojektu SnowGirls StengL
StengL

Partnerská spolupráca s fínskou bankovou skupinou Ferratum

V lete 2015 sme sa stali partnerom slovenskej pobočky fínskej bankovej skupiny. Náš zákazník - banka, sa stala priekopníkom v oblasti mikro pôžičiek, keď ako prvá v Európe uviedla na trh rýchle krátkodobé pôžičky, o ktoré bolo možné žiadať prostredníctvom mobilných zariadení. Od roku 2013 fínska banka požičiava už aj zákazníkom na Slovensku, ktorí môžu požiadať o pôžičku cez internet.
 
Softvérový odborníci skupiny STENGL participujú od januára 2016 na viacerých projektoch v rámci IT delivery centra bankovej skupiny, v Bratislave. Spolupodieľajú sa na vývoji zákazníckej databázy, ktorá slúži na uchovávanie klientskych dát zákazníkov. Sú v nej zakomponované služby čo sa týkajú validácie dát a overovania kontaktných údajov v procese on-boardingu zákazníka, ako email a telefón.

Z technológii je použitá najmä JAVA Enterprise Edition a s ňou súvisiace frameworky. Do toho sú zakomponované cqrs patterny na prístup do databázy. Ako databáza sa na projekte používa mongo DB. Aplikácia je rozdelená na viaceré moduly a nasadená ako micro-servisy v dockery.

Klient: Global IT Services (Ferratum Group)
Technológie:
J2EE
Java
HTML, CSS, Java Script
Node.js
SCRUM
Spring, Spring ecosystem
Hibernate
Partnerská spolupráca s fínskou bankovou skupinou Ferratum