S našou mobilnou aplikáciou využijete každý deň naplno v regiónoch Zemplín, Zemplén a Zakarpatie

 
Projektové novinky
07.01.2022

Počas leta sme realizovali vývoj mobilnej aplikácie pre mesto Michalovce. Moderné riešenie je súčasťou projektu „Through Art We Ruin Borders“. 

Pútavý softvér prezentuje možnosti kultúrneho a spoločenského života v okolí mesta Michalovce a je používateľný v 4 jazykoch, a to v slovenčine, angličtine, maďarčine a ukrajinčine. Zároveň dostupný pre zariadenia Apple aj Android. 

Užitočná apka vás prevedie nielen prírodnými, kultúrnymi a turistickými pamiatkami, ale informuje vás aj o miestnych podujatiach

Voľne prístupný produkt slúži pre turistické a kultúrno spoločenské účely pre záujemcov o regióny Zemplín, Zemplén a Zakarpatie. Digitálny softvér umožňuje užívateľovi prístup k statickým informáciám o kultúrno - turistických a prírodných pamiatkach regiónov, k dynamickým informáciám o realizácií podujatí (kultúrne, turistické, športové), pričom automaticky čerpá z vybraných webových portálov, zároveň sprístupňuje turistických sprievodcov rôznych ciest po regiónoch, napríklad: Tipy na výlety. 

Zapnutie notifikácií je len na vás

Inovatívne riešenie prináša virtuálne prehliadky z výstav a iných statických prezentácií. Zobrazuje informácie užívateľovi vo zvolenom jazyku, ktorý si vyberie pri inštalácii aplikačného prostredia. Taktiež užívateľa notifikuje o podujatiach vo zvolenom časovom predstihu, ak si zvolí zobrazovanie notifikácií, súčasne si môže filtrovať len podujatia zo zvolených skupín. Mobilná platforma poskytuje používateľovi aj možnosť ukladať zaujímavé informácie medzi obľúbené položky.

Užívateľsky priateľský produkt, ktorý ľudí inšpiruje k objavovaniu zaujímavých miest, prináša relevantné informácie a prepája regióny

Digitálne prostriedky dostupné v mobilných zariadeniach sú pozitívnym príkladom, že lokálny cestovný ruch môžeme podporiť aj vďaka technológiám, s ich pomocou a užívateľsky priateľským prostredím vieme objavovať krásy regiónov v troch krajinách a plnohodnotne využiť potenciál nádherných miest.

Ďalšie novinky