Referencie

 
stengl partnerprojektu SnowGirls StengL
StengL

Unikátne riešenie space2me na zimných štadiónoch

Šport vo svete a ,samozrejme, aj na Slovensku sa teší veľkej popularite medzi fanúšikmi a jeho oddaní nadšenci každoročne sledujú preteky a zápasy a zostávajú verní svojim športovcom a tímom. 

S naším produktom prichádza digitalizácia 

V rámci digitalizácie športu sme pre slovenský hokej vytvorili centrálny systém pre rozvoj a podporu tréningového procesu mládeže. Moderný portál umožňuje detailné plánovanie tréningov, cvičení, ich zakreslenie a vyhodnocovanie. Dáva možnosť poskytnúť hodnotenie medzi trénermi a hráčmi, slúži na podporu vzdelávania trénerov a mnohé ďalšie. Významnou súčasťou platformy je aj kamerový systém, ktorý je plný praktických funkcionalít. No a v neposlednom rade je to video analýza, prostredníctvom ktorej môžu tréneri a video analytici podrobne analyzovať vybraný tréning alebo zápas.

space2me prenáša verejnosť na štadióny

Platforma funguje ako nástroj na automatizovaný záznam, online streamovanie a archiváciu tréningov a zápasov, ktorého primárnym cieľom je zvýšiť kvalitu, efektivitu a transparentnosť tréningových procesov. Dáva priestor spolupráci jednotlivých klubov a správcov zimných štadiónov. Nasadili sme komplexný informačný systém, ktorý prepája všetky ľadové plochy a hokejové kluby naprieč celou SR  s centralizovaným manažmentom. 

Naše digitálne riešenie ponúka súbor benefitov, a to: 

•    sprehľadnenie tréningového procesu a transparentnejšie metodické hodnotenie 
•    možnosť dodatočnej analýzy tréningu a zápasu 
•    zdieľanie informácií medzi trénermi a metodikmi 
•    efektívnejší proces zavádzania zmien do tréningových cvičení 
•    podporný nástroj pre disciplinárne komisie, riešenie sporov, a podobne

Streaming a centrálny archiv

Kamerový systém, ktorý je významným prvkom nášho systému je výnimočný práve unikátnou statickou kamerou s profesionálnym smerovým mikrofónom, ktorá má 4 objektívy. Streamovacie služby sa starajú o online vysielanie prenosov nielen na web, ale aj do centrálneho archívu. Centrálny archív slúži na archiváciu vybraných záznamov. O každom zázname sú uchovávané všetky metadáta pre jednoduchšiu katalogizáciu. Streaming prebieha v 1080p FullHD kvalite a H264 štandarde.

space2me ako jedinečný produkt predstavuje riešenie na svetovej úrovni, ktoré prináša inováciu s cieľom pomôcť rozvoju mládežníckeho športu na Slovensku. S plnohodnotným športovým zážitkom si pozriete zápasy a tréningy, aj keď práve nie ste priamo na štadióne. V našej spoločnosti si myslíme, že aj tento náš príspevok napomáha k športovej motivácii mládeže a vedie k úspešným športovým výkonom. 

Viac o produkte, jeho využití a benefitoch sa dozviete v tomto videu:


 

Klient: Slovenský zväz ľadového hokeja (SZĽH)
Prípadové štúdie: Stiahnuť PDF
Unikátne riešenie space2me na zimných štadiónoch