Referencie

 
stengl partnerprojektu SnowGirls StengL
StengL

Onsite/Nearshore development pre farmaceutický priemysel

V roku 2012 sme rozbehli spoluprácu s popredným nemeckým softvérovým integrátorom. Softvérový dom podporujeme našimi IT vývojármi pri projektoch realizovaných onsite v ich vývojárskom centre, ako aj priamo u ich koncových klientov v Nemecku. V priebehu niekoľkých rokov sa vďaka vysokej kvalite dodávaných služieb, ako aj zodpovednému prístupu našich kolegov podarilo časť prác vyskladniť a dodávať formou nearshore vývoja z našich priestorov zo Slovenska.

Od úvodu participujeme na projekte implementácie ERP systému pre koncového zákazníka z farma priemyslu, ktorý sídli v krásnom mestečku Fürth, pričom celá skupina patrí medzi popredných dodávateľov liekov a zdravotníckych výrobkov v Nemecku a obsluhuje 56.000 lekární v 27 krajinách. V rámci projektu sa STENGL vývojári podieľali na migrácii a preprogramovaní rôznych aplikácii interného systému v programovacom jazyku C++. Programovali sme riešenia pre generovanie a tlač reportov a formulárov, ako aj na dávkový prenos dát medzi viacerými systémami, kde prvotné programy boli písané ešte vo FoxPro.

Participujeme aj na  programe na výpočet množstiev objednávaného tovaru, ktorý sa spúšťa denne v ranných hodinách a výstupy z neho slúžia na generovanie objednávok pre dodávateľov. 

Technológie:
C/C++
Unix/Linux
Onsite/Nearshore development pre farmaceutický priemysel